Callassist Hızla Büyüyor

Callassist Hizmetleri ile kısa zamanda büyük yol kat etti.

Callassist Hızla Büyüyor

banner390

 İlimizde yaklaşık 8 aydır hizmet veren  Callassist (Çağrı Asitanlığı) Firması tamamen yurtdışında ikamet eden gurbetçilerimizin Karaman' da yatırımlarını değerlendirmek için açmış olduğu nezih bir firmadır.

Şube Müdürü Sadettin Koçak'ın yaptığı açıklamada "Yurtdışından gelen arkadaşlarımız için burası bir ekmek kapısıdır." dedi.

Bünyesinde özellikle Flemenkçe ve Hollandaca Dilini bilen Karamanlıları istihdam eden firma, birçok kişiye de iş kapısını açmış oldu.

Callassist firması Tahsin Ünal Mahallesi Faik Kayserilioğlu Caddesi'nde (Nazif Çolak İşmerkezi 3.kat) faaliyetlerine devam ediyor.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nuri - 4 yıl önce
yurtdışında yaşayan gurbetçilerimiz dilimizi unutacak kadar da benliksiz mi ? şimdiye kadar yurtdışından gelen tüm tanıdıklarım normal konuşabiliyor,konuşamayanlara dil eğitimi verilsin callassist değil.
Avatar
Ali Osman - 4 yıl önce
nuri beye katılıyorum. ;)
Avatar
Ibrahim Uyar - 4 yıl önce @nuri
merhaba nuri bey,

dil egitimini nerden buldunuz bilmiyorum ama burasi bir ekmek kapisi dil kursu degil boyle bir yorum yapmanizda gereksiz. yurt disindan gelip kac vatandasimiz var burda yurtdisi standartlarina gore calisa bilen? kendi ulkemizde vatanimizda calismak var iken neden yurt disi? biz bunlari goz onune alarak dusunerek callassiste karaman kurduk herkez faydalansin diye, yorumunuzu cok gereksiz buldum.

ibrahim uyar
callassist
Avatar
zeliha - 4 ay önce
Hallo do you have any jobs with danish.. I live in turkey with my family but iam comming from denmark and i speak danish , english and a lillte bit turkish.