Görev Değişimine Tepki Yağıyor!

Türkiye 1. si Olan Müdürlükte Görev Değişimine Tepki Yağıyor!

Görev Değişimine Tepki Yağıyor!

banner390
Son aylarda başarı çıtasını gittikçe yükselten Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Kasım Aydoğdu’nun görev değişikliği kamu oyunda şaşkınlık yarattı.
01-04 mart 2013 tarihleri arasında Mersinde yapılan İl Müdürleri toplantısına Spor Bakanı Suat Kılıç, Genel Müdürlükleri, Daire Başkanları ve İl Müdürleri ile toplantı yapılmıştı.
Bu toplantıda kulüp sayısı artışı ,okul sporları lisanslı sporcu artışı, okul kulübü artışı ve il spor merkezi sporcu sayılarının artışında Türkiye 1.si olan Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan ödül vermiş Aydoğdu katılanlar tarafından alkışlarlada onurlandırılmış tebrik yağmuruna uğramıştı.
Ancak bugün alınan son haberlerde İl Müdürü Aydoğdu’nun Müdürlükten, Şube Müdürlüğü’ne alındığının öğrenilmesi üzerine sitemize ulaşan Karamanlılar'ın tepkileri çığ gibi büyüyor. 

Her geçen gün gerek sporda alınan başarılar, gerekse Gençlik Merkezinin kursiyerlerle dolup taşmasını görmezlikten gelinmesi şaşkınlık yarattı.

Kamu oyu bu haksızlığa cevap bekliyor!


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ah karaman ah - 4 yıl önce @murat ateş
senin ben ne karamanı ne kasım aydoğduğu tanıdığından şüphem var kardeş... bu cümleler sana ve senin gibi düşünen zihniyete yeter kardeş...
Avatar
karamanlılar - 4 yıl önce
ya kardeşim bi dikkat edin dürüst kaliteli insanlar itilmez geride kalmak isterler çünkü laf söz kaldıramazlar karamanda büyük yönetici sorunu var maalesef herkes kendi aleminde ama veballer yükleniyorlar
Avatar
Yeni Moda - 4 yıl önce
ağzı olan konuşuyor. ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. konyadan esen rüzgarlar ne kadar şiddetli olsa da rüzgar anca kayadan toz alır. iyiler daima kazanır nasıl olsa .... mazlumun zalimden öcünü aldığı gün zalimin zulmettiği günden çok daha çetin olacaktır...
Avatar
muallim - 4 yıl önce
işin aslı stad çay bahçesinin kasım müdür tarafından peşkeş çekilmemesi.ihaleye çıkılacak olması.ihaleye çıkmadan sessizce verilse ,kasım müdür ağalar okey deseydi koltuğa devam edilecekti.ihale kararı birilerinin hoşuna gitmedi.kasım başkan onurludur peşkeşe göz yummaz bedeli ne olursa olsun.
Avatar
Anlamak zor değil - 4 yıl önce
karamanlıların birbirlerini yönetemeyecekleri birkez daha ortaya çıktı.biz yukarılara bizden biri çıktıysa aşagıya çekmeye, neden benim tanıdığım,akrabam, vakfım, cemaatım, siyasi yandaşım... değilde o.halbuki benim istediğim olmalıydı.benim istediğim olmadıysa onun ki de olmasın .varsın başkası olsun mantığını bırakmadıkça karamanlı insanların kendini yönetmesi hiç bir zaman mümkün olmayacaktır. olayın bir diğer yönü ise, hak edilmeden siyasi olarak bir makama geldinse yine siyasiler tarafından görevden alınmaya hazır olmalısın.şaşılacak bir şey yok oln biten budur.siyasiler görev verdi siyasiler aldı.siyasiler kim, diplomalı sözde kafası çalışan kişileri, mevki makm deyince hakkı hukuku unutan bir çok kişiyi yöneten doğru yanlış demeden dioplomalıları oradan oraya atan insan topluluğu.
Avatar
Eğitimci - 4 yıl önce
sen eğitimcisin kasım kardeş,branşın olmayan yerlerde kendini harap etmeye değer miydi.iyi insan olmak bu tür yerlrede geçer akçe olmadığını bilmek gerek.o camia zaten kaynayan kazandı.ülkemizde insanlar bu tür spor kurumlarında sadece spor yapıyor diye düşünmek safdillik olur.üstelik o camia iyi niyetli öğretmenleri yönetmek gibi kolay bir iş değil ki.neyse hayırlısı olsun inş. iyi niyet iyi işler başarmaya çalışma her zaman yeterli olmuyor demek ki.
Avatar
enbüyüktürk - 4 yıl önce
can kardeşim biz seni asil duruşunla sevdik. bir öğretmen olarak aramızda yerin her zaman hazır. utanması gerekenler utansın.
Avatar
karamanlı - 4 yıl önce
kardeşim bırakın yorum sallamayı her kes bilmeden savuruyor işin içini bilmek lazım.......... ben olsam terk ederim şb müdürlüğü yapmam