banner417
banner425
18 Mayıs 2016 Çarşamba 16:36
484 Okunma
Karaman SGK İl Müdürlüğü'nden KTSO Başkanı Mustafa Toktay'a Ziyaret
banner416

Ziyarette SGK'nın çalışma ve faaliyetleri üzerine bilgiler veren İl Müdürü Serdar Fındık  SGK hizmetlerini, yapılan çalışmaları  değerlendirerek  vatandaşa en iyi hizmeti verme çabası içinde olduklarını belirtti. Bu çerçevede KTSO Başkanı Mustafa Toktay'ı ziyaret etmekten memnuniyet duyduğunu dile getirdi.
 
KTSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Toktay; “Sosyal Güvenlik Haftası münasebetiyle odamızı ziyaret eden İl Müdürümüze teşekkür ediyorum. Toplumda Sosyal Güvenlik bilincinin oluşturulması açısından bu etkinlikler önem arz etmektedir. Sosyal anlamda güçlü ve güvenli bir toplum için Sosyal Güvenlik Kurumunun önemi son derece büyüktür. Bu vesileyle, başta Kurum Müdürümüz ve çalışanları olmak üzere tüm vatandaşlarımızın  Sosyal Güvenlik Haftasını  kutluyorum. Ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, Sosyal Güvenlik Haftasının başarılarla dolu geçmesini temenni ediyorum” dedi.
 
Ziyaretin ardından, SGK İl Müdürü Serdar Fındık, beraberindeki heyet ve Başkan Mustafa Toktay günün anısına hatıra fotoğrafı çektirdi.
 

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426