KARAMAN TERÖRE LANET İÇİN YÜRÜDÜ

Ülke genelinde yaşanan terör eylemlerini protesto etmek amacıyla Karaman halkı maç öncesi şehitler için yürüyüş yaptı.

KARAMAN TERÖRE LANET İÇİN YÜRÜDÜ

banner390
KARAMAN TERÖRE LANET İÇİN YÜRÜDÜ
İlgili Galeriye Git

Karaman Belediyespor/68 Yeni Aksaray Spor ile oynayacağı maç öncesi Karaman halkı bir araya gelerek Türk bayrakları açıp terörü protesto etti. Yürüyüş organizasyonunu Belediye İş Hanı yöneticisi Hasan Uçar tarafından yapıldı.
Anıt Parkta toplanarak Kemal Kaynaş Stadyumu’na kadar yürüyen Karamanlılar, “Şehitler ölmez vatan bölünmez”, “Her şey vatan için”, “Mustafa Kemal'in askerleriyiz” sloganları atarak tekbir getirip terörü lanetledi. Yoldan geçen sürücülerde kornalar çalarak protestoya destek verdi. Kemal Kaynaş Stadyumu’na kadar yürüyen Karamanlılar yürüyüşü olaysız bitirerek tribünde yerlerini aldı ve Karaman Belediyespor maçına destek verdi.
 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
SEVDALI - 10 ay önce
HAİN ŞEREFSİZ PKK VE YANDAŞLARINI BU SOGUKTA YAGMURDA PROTESTO EDİP BİZLERLE BİRLİKTE STADA KARAMANBELEDİYE SPORUMUZA DESTEK OLAMAYA GELEN BÜTÜN DUYARLI ARKADAŞLARIMA TEŞEKKÜR EDERİM ALLAH RAZI OLSUN HEPSİNDEN..KARAMANBELEDİYE SPORUMUZUNDA BU ÖNEMLİ MAÇTAN 3 PUAN ALMASI ONUR GURUR VERİCİ...TEBRİKLER BAŞARILAR İNŞ ŞAMPİYONLUGUDA GÖSTERİR İNŞ RABBİM