Karaman Ultraslan Ekibinden Çok Anlamlı Ziyaret

"Babama 'Galatasaray maçı var' dersek madenden çıkar" Diyen Ömer Asaf'ı ziyaret ettiler.

Karaman Ultraslan Ekibinden Çok Anlamlı Ziyaret

banner390
Karaman Ultraslan Ekibinden Çok Anlamlı Ziyaret
İlgili Galeriye Git
Ermenek İlçemizin Güneyyurt Beldesi Pamuklu Mevkinde maden ocağında mahsur kalan 18 işçiden Mehmet Özcan'ın 5 yaşındaki oğlu Ömer Asaf'ın, "Babama 'Galatasaray maçı var' dersek madenden çıkar" demesi yakınlarını ağlatmıştı. Ömer Asaf, kurduğu "madencileri kurtarma oyununda" ise babası ve diğer işçileri kurtarmayı oynuyordu.

İşçi Mehmet Özcan'ın (35), yakınları madendeki çalışmaları yakından takip eden, Özcan'ın eşi Fatma (33), çocukları Nazife (12), Hüseyin (11) ile Ömer Asaf (5) ise bir an önce evlerinin direği babalarına ulaşmayı bekliyor.

Çevresinde Galatasaray fanatikliğiyle bilinen babasına, "Babama 'Galatasaray maçı var' dersek madenden çıkar" diyen Ömer Asaf, dayısından sarı-kırmızı renklerinin olduğu oyuncağıyla fotoğrafını çekip sosyal paylaşım sitesinden babasına göndermesini de istemişti.

ultrAslan Karaman ekibinden bir grup ise bu habere sessiz kalmadı

"Babama 'Galatasaray maçı var' dersek madenden çıkar"  diyen Ömer Asaf 'a ve Ailesine ultrAslan Karaman Grubundan anlamlı ziyaret.

Elleri boş gitmeyen duyarlı gençler, Galatasaray'ın lisanslı forma, eşofman, atkı gibi hediyelerin yanında kışlık giyecek, yiyecekleri de götürmeyi unutmadılar. Hiç böyle bir şeyi beklemeyen aile bu güzel davranışla sevinirken, biraz olsun acıları dinmesine vesile olundu. Yaklaşık 1 saat aileyle vakit geçiren gençler Ömer Asaf'la da yakından ilgilendi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
genç fenerliler - 2 yıl önce
ben bir fenerli olarak sizi bu yapmış olduğunuz anlamlı ziyaretten dolayı hepinize teşşür ederim helal olsun böyle bir şeyi düşünüpte yaptığınız için
Avatar
murat bucakli - 2 yıl önce
Bizi evlerine kabul eden ömer asafın dayısı hilmi kizilca hocamada çok teşekkür ederim...ultrAslan ERMENEK herzaman yaninizda...