Ktso Başkanı Mustafa Toktay'dan Tebrik Mesajı

Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa TOKTAY Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından 2013 yılında en fazla ihracat yapan 1000 firma arasına girmeyi başaran sanayicilerimizi tebrik ederek bir mesaj yayınladı.

Ktso Başkanı Mustafa Toktay'dan Tebrik Mesajı

banner390
Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa TOKTAY Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından  2013 yılında  en fazla ihracat yapan 1000 firma arasına girmeyi başaran sanayicilerimizi tebrik ederek bir mesaj yayınladı. Mesajında; 

“ Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından  2013 yılında en fazla ihracat yapan ilk 1000  ihracatçı firma arasında  Anı Bisküvi ve Gıda San. A.Ş. 208 sırada, Şimşek Bisküvi ve Gıda Sanayi A.Ş 375. sırada,  Bifa Bisküvi ve Gıda San. A.Ş 408. sırada ve Hazal Bisküvi ve Gıda San. A.Ş 887. sırada yer almıştır. 

Karamanlı Sanayicilerimizin Türkiye genelinde üst sıralara yükselişi bizleri gururlandırmıştır. Şahsım ve Karaman Ticaret ve Sanayi Odası adına sanayicilerimizi ve  bu başarıda emeği geçen tüm çalışanlarınızı tebrik eder; gelecek yıllarda daha üst sıralarda yer almanızı ve başarılarınızın devamını temenni ederim." dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.