KTSO Başkanı Toktay: "Ulusumuzun Başı Sağolsun"

Şanlıurfa'nın Suruç ilçesinde meydana gelen korkunç saldırıya ilişkin bir mesaj yayımlayan Karaman Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Toktay;

KTSO Başkanı Toktay:

 “Bu saldırılar ülkemizin birlik, beraberlik ve huzuruna yöneliktir. Bu canice ve hunharca yapılan  saldırı ulusumuz arasında oluşturulmak istenen dayanışmaya, ulusumuzun  kurtuluş özlemlerine, birlikte yaşama iradesine, barış ve özgürlüğe karşı yapılmıştır. Hayatını kaybedenler için acımız sonsuzdur. Bu saldırılar karşısında, ulus olarak sağduyumuzu korumalıyız. Çok sayıda vatandaşımızın ölümüne ve yaralanmasına yol açan insanlık dışı saldırıyı lanetliyoruz. İnanıyoruz ki devletimiz bu saldırının faillerini en kısa sürede bulacak ve yargı önüne çıkaracaktır.

Ayrıca Adıyaman'da çıkan çatışma sonucunda  bir askerimiz şehit düşmüş 2 askerimiz de yaralanmıştır. Ülkemizin birlik ve beraberligini hedef alan ve ülkemizin huzur ortamına kasteden bu saldırıları şiddetle kınıyor, hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Yüce Allah'tan rahmet kederli ailelerine başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyorum. Ulusumuzun  başı sağolsun.” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.