banner417
21 Nisan 2016 Perşembe 12:11
1154 Okunma
Kutlu Doğum Programına Yoğun İlgi
banner416

Kazımkarabekir Kapalı Spor Salonunda gerçekleşen programa, Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık, Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri Ayhan Erenoğlu, Memur-Sen KMÜ Temsilcisi Cahit Suci, davetliler ve öğrenci aileleri katıldı.
Yoğun ilgi gören program Kur’a-ı Kerim tilaveti ile başladı. Ardından Okul Müdürü Hüseyin Bağırgan açılış konuşması yaptı.
Peygamber Efendimizin hayatını anlatan Bağırgan ardından, “Bu yıl da kutladığımız, Sevgili Peygamberimiz Hazreti Muhammed Mustafa (SAV)'in kutlu doğumunun, cennet vatanımızın huzur ve mutluluğuna, necip milletimizin birlik ve beraberliğine, insanlarımızın samimi kardeşliğine, bütün insanlığın hidayetine, Müslümanların da peygamber ahlâkına ve yaşantısına yönelmesine vesile olmasına Cenab-ı Hak'tan diliyor, Peygamberce bir düşünüşün Muhammedi bir misyonun vizyonun ve aksiyonun tüm gönüllere dolması dilekleriyle. Hepimizin kutlu doğum haftası, güzellikler getirsin.” diyerek sözlerini bitirdi.
Program, ortaokul öğrencilerinin hazırladıkları hadis okuma, ilahi ve şiir seslendirme, tiyatro gösterisi ile devam etti. Program ödül töreni ile sona erdi.

Son Güncelleme: 22.04.2016 15:20
Yorumlar

banner315

banner412

banner411

banner337

banner296

banner64