Sevilen Doktordan Karaman'a Veda!

Uzun yıllardır ilimizde hizmet veren Doktor Tacettin Çömen yeni görev yerine uğurlandı

Sevilen Doktordan Karaman'a Veda!

2002 yılında Karaman'da göreve başlayan Doktor Tacettin Çömen Uşak Devlet Hastanesi'ne atandı.

İlimizde 2002 yılında Milli Eğitim Bakanlığı Sağlık Dispanserin' e ilk atama olarak göreve başlayan Doktor Tacettin Çömen, 3 yıl burada çalıştıktan sonra, Milli Eğitim Bakanlığının bu birimlerini lav etmesiyle, 4 Nolu Sağlık Ocağı'nda yeni görevine devam etmişti. Burada uzun yıllar hizmet veren Çömen, ayrıca 112 Komuta Merkezi'nde de görev almıştı. İlimizde Aile Hekimliği uygulamasına geçilmesiyle, sırasıyla Ayrancı Kavaközü, Merkez Kızılyaka Köyü ve en son olarak Sudurağı Kasabası'nda Aile Hekimi olarak hizmet vermeye devam etti. 

Doktor Çömen özellikle hizmet verdiği hastaları, meslektaşları, Milli Eğitim camiası ve arkadaş çevresi tarafından özverili, gayretli çalışması, tecrübesiyle, beyefendi kişiliğiyle tanınan ve çok sevilen bir şahsiyetti. En son gününde yakın dostları Karaman Vali Yardımcısı Ferhat Burakgazi ve Kemal Önder Demirkollu Doktor Çömen'i yalnız bırakmayarak, ayrıca memleketi de olan Uşak İline uğurladı.

Karaman Gündem ailesi olarak yakın dostumuz, arkadaşımız ve sonsuz destekçimiz olan Tacettin'i yeni görevinde başarı, sağlık, mutluluk ve esenlikler dileriz.  
İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Allah yolunu açık etsin - 4 yıl önce
tacettin beyin gittiğini yeni öğrendim ve çok üzüldüm. gerçekten bilgisiyle tecrübesiyle ve kişiliğiyle örnek bir doktordu. yeni görevinde başarılar diliyorum.allah yolunu açık etsin..
Avatar
üzüldük - 4 yıl önce
dokturum tayininizin çıktığına haberimiz yoktu gerçekten üzüldük ailecek. kızılyaka köyünden selam ve sevgiler...
Avatar
en iyi doktorlardan biri - 4 yıl önce
ilimizde çalışan işini en iyi yapanlardan birisiydi tacettin bey. gerçekten bilgili, görgülü ve kibar biriydi. güle güle doktorum. sayın vali yardımcımızı da görevinde başarılar dileriz.
Avatar
YUNUS TURAN - 4 yıl önce
tacettin hocam, hicrette fayda var. hayırlı olsun... karaman'da arkadaşların var. biz varız. her daim kapımız açıktır.
Avatar
recep - 4 yıl önce
iyi bir insan ,iyi bir hekimdi,ilimiz için kayıp.yolun açık olsun,allah gönlüne göre versin.
Avatar
sağlıkcı - 4 yıl önce
tacettin bey sevdiğimiz bir insandı gitmesine çok üzüldük gittiği yerde başarılarınını devamını diliyorum. ayrıca vali yardımcısı ferhat beyin son gününde doktorumuzu yalnız bırakmadığıiçin ayrıca teşekkür ediyoruz..
Avatar
ali bey - 4 yıl önce
son zamanların en çok okunan haberi olmuş,vali yardımcımız ve doktor beyın reytıingi oldukça yüksek,sayın site yöneticileri vali yardımcımız ve doktor beyle ılgılı haberlere daha çok yer verırse türkıyenın en çok okunan haber sitesi olma yolunda büyük adım atmış olur..
Avatar
gürhan malik gül - 4 yıl önce
arkadaşım henüz öğrenmiş olmanın burukluğunu yaşadım. senin için çok sevindim. hakkında hayırlı olur inşallah.