Tesisler Profesyonelleşiyor, Karaman Gelişiyor

Kalite ve hizmette sınır tanımayan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Fikret Ünlü Olimpik Yüzme Havuzuna gelen üyelerin rahat hareket edebilmeleri ve daha iyi hizmet alabilmeleri için çevre düzenleme çalışmaları başladı.

Tesisler Profesyonelleşiyor, Karaman Gelişiyor

Karaman’ın cazibe merkezlerinden biri olan olimpik yüzme havuzu hijyen ve temizliğe verdiği önem kadar üyelerin ve çocuklarını yüzmeye getiren velilerin güzel vakit geçirebilmeleri, rahat hareket edebilmelerini sağlamak amacıyla havuz etrafına yapılacak olan çevre düzenlemesi çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda Fikret Ünlü Olimpik Yüzme Havuzunda üyelerin giriş çıkışlarını kolaylaştırmak ve gelen misafirlerin daha rahat bir ortamdan beklemelerini sağlamak amacıyla bilet gişesi ve misafir bekleme salonu yapıldı. Eksikliği uzun yıllardır hissedilen bilet gişesi ve bekleme salonu yapılan bu çalışmasıyla birlikte sorun olmaktan çıktı. Yapılan bu yeni hizmetler ise Karaman’ın gün geçtikçe spor alanında profesyonel adımlar attığını da göstermiş oldu. Gençlik Spor Bakanlığı’nın kriterlerine uygun hale getirilen olimpik yüzme havuzu ve çevresi sporseverler ve Karaman halkının da takdirini topladı. 
Fikret Ünlü Olimpik Yüzme Havuzunda yapılan çalışmalarla havuz suyu değerlerinin çok iyi durumda olduğu ve bakım çalışmalarının sürekli yapıldığı, yüzmeye gelen çocukların huzur ve güven içerisinde havuzu kullanabilecekleri de öğrenildi. 
Ahmet Emre ATALAY

 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.