TRT Karaman Muhabirine Plaket

TRT Karaman Muhabiri Necati Ermiş'e Plaket

 TRT Karaman Muhabirine Plaket

banner390
TRT Karaman Muhabiri Necati Ermiş'e Plaket
İlgili Galeriye Git
Karaman Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğünce düzenlenen Aile Eğitim programları (AEP) kapsamın da medya alanında seminer veren TRTHABER Karaman muhabiri Necati Ermiş'e plaket takdim edildi. 

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından sağlıklı, mutlu ve müreffeh ailelerin oluşmasına katkı da bulunmak için Aile Eğitim Programları (AEP) hazırlandı. Aileleri bilgilendirmek ve bilinçli eğitimli aileler oluşturmak için ailelere Aile Eğitim ve İletişimi alanı , Hukuk alanı, İktisat alanı, Medya alanı ve sağlık alanında seminerler düzenlendi.Tüm yurtta uygulanmaya konulan programlar Karamanda da uygulandı.Karamanda programa katılan ailelere Medya alanında seminer veren TRT Karaman Muhabiri Necati Ermiş, katkılarından dolayı ödüle layık görüldü. Programın sonunda Necati Ermiş, plaketini Karaman Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Emin Botsalı'dan aldı. 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Karaman Sevdalısı - 3 yıl önce
trtnin karamanda olmasın açıkcası beni şaşırttı. karamanın tanıtımı için büyük bir fırsat. arkadaşımızı tebrik eder başarılarının devamını dilerim...
Avatar
GARAMANLI - 3 yıl önce
gazeteci emmi ya yorumlari kapat !... yada okuyucularının yorumlarini yayınla da
halkin gözü-kulağı-sesi olduğunuzu anlayalım !.......