banner455

Vali Tapsız'dan LYS Mesajı

Vali Süleyman Tapsız,  Lisans Yerleştirme Sınavına Girecek Öğrenciler İçin Mesaj Yayınladı

banner444

Vali Tapsız'dan LYS Mesajı

Vali Süleyman Tapsız,  Lisans Yerleştirme Sınavına Girecek Öğrenciler İçin Mesaj Yayınladı

18 Haziran 2016 Cumartesi 12:18
582 Okunma
Vali Tapsız'dan LYS Mesajı
banner416

Vali Tapsız Mesajında;
“Sevgili öğrenciler,
Hayatınızın dönüm noktalarından biri olan Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS) üniversite için önemli bir adımdır.
Bu hafta sonu öğretmenlerinizin, ailelerinizin en önemlisi de kendi emeklerinizin karşılığını almak istediğiniz bir sınava gireceksiniz.
Kazanma inancınız daima yanınızda olması, stres ve endişeden uzak kalabilmeniz, her zaman arzuladığınız üniversite kapısından girme hayallerinizi gerçek kılacaktır.
Geleceğimizin emaneti sevgili gençlerimizin yaşamlarından birçok etkinliği kenara bırakarak uzun ve yorucu bir çalışma sonucunda kazandıkları bilgilerin değerlendirileceği bu sınavda başarılı olmaları onların ve ailelerinin olduğu gibi bizleri de mutlu edecektir.
Valiliğimizce, sınavın sakin ve gürültüden uzak bir ortamda geçmesi ve sorun yaşanmaması için gerekli önlemler alınmıştır.
Lisans Yerleştirme Sınavı’nın huzur ve sükûn içinde tamamlanacağına olan inancımı tekrarlayarak gençlerimiz için emek ve destek veren tüm öğretmenlerimize ve gençlerimizin ailelerine teşekkür ediyor, yapılacak Lisans Yerleştirme Sınavının bir engel değil bir basamak olması dileğiyle, sınava girecek tüm öğrencilere üstün başarılar diliyorum.”

Anahtar Kelimeler:
KaramanKaraman GündemLys
Yorumlar

banner447

banner315

banner457

banner428

banner411

banner337

banner450

banner426

banner458