Duyarlı Öğrenciler Yaralı Köpeğe Sahip Çıktı

Hakkari’de kafasından ağır yaralanan köpek yavrusuna duyarlı lise öğrencileri sahip çıktı.Hakkari’de bilinmeyen bir nedenden dolayı kafasına aldığı darbeler sonucu ağır yaralanan köpek yavrusuna, Atatürk Anadolu Lisesi’nde okuyan...

Duyarlı Öğrenciler Yaralı Köpeğe Sahip Çıktı

banner390
Hakkari’de kafasından ağır yaralanan köpek yavrusuna duyarlı lise öğrencileri sahip çıktı.

Hakkari’de bilinmeyen bir nedenden dolayı kafasına aldığı darbeler sonucu ağır yaralanan köpek yavrusuna, Atatürk Anadolu Lisesi’nde okuyan Harun Özek, Sidar Tutkal ve Dilşad Onay isimli duyarlı öğrenciler sahip çıktı. Öğrenciler, ders esnasında acı içerisinde inleyen yavru köpeğin sesi ile harekete geçerek, yaralı köpek yavrusunu bir kutu içerisine bırakıp ilk önce Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’ne, ardından da Hakkari Belediyesi veteriner hekimliğine getirdiler. Yavru köpeğe ilk müdahaleyi yapan Veteriner Hekimi Veysel Faysal Cindioğlu, iyileşene kadar gözetim altında tutacaklarını söyledi.

Öğrencilerin duyarlı davranışları üzerine kendilerine çay ikramında bulunan Hakkari Belediyesi Veteriner İşleri Müdürü Nurullah Kanar, gösterdikleri davranıştan ötürü onları taktir etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.