banner417
banner425
05 Aralık 2014 Cuma 11:38
49 Okunma
Hakkari Gücü Kocaeli Ekibini Konuk Edecek
banner416
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Kadınlar 2. Lig’inde mücadele eden Hakkâri Gücü Bayan Futbol Takımı, Kocaeli’nin Karşıyaka Kolejspor’u konuk edecek.

Hakkâri Gücü Bayan Futbol Takımı, 7 Aralık Pazar günü Karşıyaka Kolejspor ile Şemdinli Şehir Stadyumu’nda karşı karşıya geleceği belirtildi. Hakkari Gücü Bayan Futbol Takımı Kulüp Başkanı Hüseyin Adıyaman, takım hocaları Tahir Temel ve Cemile Timur, 6 deplasman maçı konaklaması için ayrı ayrı katkı sunan Hakkari Valiliği’ne, Hakkari Milletvekili Adil Zozani’ye, Hakkarili iş adamı İsmet Ölmez, HATSO Başkanı Servet Taş, Antalya Murat Paşa Belediyesi’ne, Ankara Yeni Mahalle Belediyesi’ne ve Hakkarili iş adamı Aytekin Karahanlı’ya ve Antalya deplasman maçı ulaşımında yardımcı olan Yılmaz Erdoğan’a ve Ferhat Bilgin’e teşekkür ederek bundan sonraki maçlar için de tüm iş adamlarını takıma karşı duyarlı olmaya davet ettiler.

Hakkari Gücü Bayan Futbol Takımı Hocası Tahir Temel ise, Yüksekova Şehir Stadı’nda oynanması gereken maçın Şemdinli Şehir Stadı’nda oynanacağını belirterek, "7 Aralık Pazar günü saat 12.00’de Şemdinli Şehir Stadı’nda Karşıyaka Kolejspor ile oynanacağımız karşılaşmaya tüm Hakkâri, Yüksekova ve Şemdinli halkı davetlidir" dedi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426