Hakkari’de Hırsızlık

Hakkari’de bir iş yerine giren hırsızlar, tamir için bırakılan elektrik sobaları ile bunların tamirinde kullanılan yaklaşık bin TL değerindeki malzemeleri alarak kayıplara karıştılar.Alınan bilgiye göre olay, sabah saatlerinde Hacı Sait...

Hakkari’de Hırsızlık

banner390
Hakkari’de bir iş yerine giren hırsızlar, tamir için bırakılan elektrik sobaları ile bunların tamirinde kullanılan yaklaşık bin TL değerindeki malzemeleri alarak kayıplara karıştılar.

Alınan bilgiye göre olay, sabah saatlerinde Hacı Sait Camisi’nin bitişiğinde bulunan “Besi Ev Aletleri ve Yedek Parça Merkezi”nde meydana geldi. Tamir için iş yerine bırakılan elektrikli sobalar ile bunların tamirinde kullanılan yaklaşık bin TL değerindeki malzemeler, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce çalındı. Hırsızların iş yerinin camlarını kırarak içeri girdiğini ifade eden iş yeri sahibi Süleyman Besi, yaşanan hırsızlık olayı nedeniyle yaklaşık bin TL’lik zarara uğradığını söyledi. Haber verilmesinin ardından iş yerinde inceleme yapan polis, olay ile ilgili soruşturma başlattı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.