AYRANCI'DA CADDE VE SOKAKLAR ASFALTLANIYOR

Karaman’ın Ayrancı ilçesinde caddelerde ve sokaklarda asfaltlama çalışmaları yapılıyor.

AYRANCI'DA CADDE VE SOKAKLAR ASFALTLANIYOR

Karaman’ın Ayrancı ilçesinde belediye ekipleri durmaksızın çalışmalarına devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde ilçe girişinden aşlayan cadde üzerindeki evlerin mavi beyaza boyanması ile çehresi değişen ilçenin yolları da elden geçiyor.
Yollarda yapılan asfaltlama çalışmaları ile iyice güzelleşen ilçe merkezi beğeni toplamaya devam ediyor. Asfaltlama çalışmaları hakkında bilgi veren Ayrancı belediye başkanı Yüksel Büyükkarcı, ‘’Bir yandan mavi beyaz cephe boyamaları, diğer yandan alt yapı çalışmaları derken asfaltlama çalışmalarımız da bitme aşamasına geldi. İstasyon Caddesi’nin hem alt yapı hem asfaltlama çalışmaları bitmiş durumda. Hemşerilerimize hayırlı olsun. Öte yandan Yurt Caddesi başta olmak üzere asfaltlama çalışmalarımız aralıksız devam edecek. Bu yaz aylarını çalışmalar açısından oldukça verimli kullanmaya gayret ediyoruz.’’ Dedi. Her geçen gün daha da değişen Ayrancı’nın hak ettiği hizmeti Yüksel Büyükkarcı’dan gördüğünü belirten vatandaşlar, ‘’Başkanımız karınca gibi belediye ekiplerini boş durdurmuyor. Gece gündüz ilçenin her bir yanında çalışmalar devam ediyor.’’ Dedi.
Sosyal medya üzerinden övgülerini dile getiren vatandaşlar, ‘’Gelen geçen güzel Ayrancımıza hayran kalıyor. Bir şey değişiyor, her şey değişiyor Allah başkanımızı başımızdan eksik etmesin’’ dediler.
Ayrancı'da asfaltlama çalışmaları ilçe genelinde devam ediyor. 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
ziya - 1 yıl önce
çok güzel hizmet ve başarılı icraatlara imza atan başkan yüksel büyükkarcı ve kodrosunu kutlar, devamını dilerim.
Avatar
doğruya doğru - 1 yıl önce
ben 4 yıldır ayrancıda yaşıyorum nedense ben hiç bir faaliyet göremedim sadece yaptıkları kaldırım yaşları söküp yenilerini koydurmak oldu ve esnafın vatandaşın zorda bırakarak maddi yönden yardımda bulunmadan mecburi koşulması geregiyle mavi beyaz boyanmıştır. ve o asfatlanan cadde ise karaman-ayrancı arasındaki yeni yolu yapan şirketin şantiyesi orada oldugu için sürekli kamyon tır ve diger araçlar oradan geçtikleri için eski toprak ve çukurlu yolu kullanılamaz hale getirdikleri için şantiye kendi bünyesine ait araçları ile sadece o caddeyi asfatlanmıştır diger yollar halen aynı toprak ve çukurlu haliyle kullanılmaktadır.
Avatar
şoför - 1 yıl önce
heralde aşağı mahalleler yapılıyor ben hiç birşey göremedim
Avatar
ayrancili - 1 yıl önce
Yıllardır hicbirsey yapnayan başkan. Bu istasyon yolunu da zoraki mutahite yaptırdı. sebebi ise mutahitin izinsiz köprü yapmasi istasyon caddesine.yapmasa idi mahkeme ye vermekle tehdit etti.isler göründüğü gibi degil.gel ayrancida yasa öyle ayrancinin reklamını yap.