ERMENEK’TEN BAYIRBUCAK’A YARDIM TIRI

Ermenek Belediyesi organizasyonu ile başlatılan yardım kampanyası çerçevesinde, Suriye'deki Bayırbucak Türkmenleri için toplanan kıyafet ve gıda yardımları yola çıktı.

ERMENEK’TEN BAYIRBUCAK’A YARDIM TIRI

banner390
ERMENEK’TEN BAYIRBUCAK’A YARDIM TIRI
İlgili Galeriye Git

Ermenek Belediyesi organizasyonu ile başlatılan yardım kampanyası çerçevesinde, Suriye'deki Bayırbucak Türkmenleri için toplanan kıyafet ve gıda yardımları yola çıktı. Tır'lara yüklenen yardım malzemelerinin kısa sürede Bayırbucak Türkmenlerine ulaştırılması bekleniyor.

Yardım kampanyası hakkında Açıklama yapan Ermenek Belediye Başkanımız Uğur SÖZKESEN “Bayırbucak Türkmen Dağının bombalanması üzerine birçok Türkmen kardeşimiz çok zor durumda kalmıştır. Bizler buna duyarsız kalamazdık. Tırlarımızda kışlık kıyafetler, battaniye ve gıda malzemeleri var. İnşallah yardımlarımız Bayırbucak’a ulaşacak ve bir nebzede olsa onların ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Ben bu kampanya için destekte bulunan bütün vatandaşlarımıza teşekkür ederim” dedi. Açıklamanın ardından Ermenek Müftüsü Mehmet SEVEN’in okuduğu dua eşliğinde yardım tırlarımız yola çıktı. 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.