GELECEK SİZİNLE GELECEK PROJESİ

ÇOGEP kapsamında geliştirilen “ Gelecek Sizinle Gelecek “ Projesi Kazımkarabekir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Kazımkarabekir İlçe Emniyet Amirliği ve Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi Kazımkarabekir Meslek Yüksekokulu tarafları ile hayata geçirildi.

GELECEK SİZİNLE GELECEK PROJESİ

banner390
GELECEK SİZİNLE GELECEK PROJESİ
İlgili Galeriye Git
Proje hakkında konuşma yapan Kazımkarabekir İlçe Milli Eğitim Müdürü Selmani Karaçam, “ Gelecek Sizinle Gelecek Projesi ile amacımız Anaokul, İlkokul 1. 2.  ve 3. Sınıf çağındaki öğrencilerin kişisel gelişimine katkıda bulunmak, onlara değer yargılarımızın önemini kavratmak, gerçek arkadaşlığın, önyargısızlığın, empatinin ve olumlu bir yaşam hedefi oluşturmanın önemi kavratmaktır. Çocuklarımızın şiddet, istismar ve kötü alışkanlıklardan korunmalarını sağlamak amacıyla bu proje, ilçemiz için büyük önem arz etmektedir. Bu proje de emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi. 
Kazımkarabekir İlçe Emniyet Amir Vekili Bahadır Yiğitol ise “ Bu proje için bizimle işbirliği yapan, bize destek veren Kazımkarabekir İlçe Milli Eğitim Müdürü Selmani Karaçam’ a teşekkür ederim. İlçemiz için önem arz eden bu proje sayesinde çocuklarımız ortak yaşam alanlarında artık daha özgür ve daha rahat hareket edeceklerdir” diyerek konuşmasını tamamladı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.