banner455

Hizmetlerle Dolu İki Yıl

Ermenek Belediye Başkanı Uğur Sözkesen, 2 yılda yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

banner444

Hizmetlerle Dolu İki Yıl

Ermenek Belediye Başkanı Uğur Sözkesen, 2 yılda yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

18 Nisan 2016 Pazartesi 12:11
1121 Okunma
Hizmetlerle Dolu İki Yıl
banner416

Ermenek Belediyesi toplantı salonunda gerçekleştirilen değerlendirme toplantısına Başkan Yardımcısı Salih Erkmen, birim müdürleri, meclis üyeleri ve basın temsilcileri katıldı.
Başkan Uğur Sözkesen, seçimden bu güne kadar yapılan çalışmalar hakkında detaylı bilgiler verdi.
Özellikle mali yapıda gelinen iyi noktaya dikkat çektiği değerlendirme toplantısında, Ermenek’te yapılan yol, kaldırım, duvar çalışmaları; proje imar çalışmaları, su-kanalizasyon çalışmaları, çevre düzenlemeleri, araç filosu, kent uygulamaları, turizm çalışmaları, sosyal sorumluluk ve eğitim çalışmaları, kültürel ve sportif faaliyetlerde değerlendirmeler yapıldı.
Daha iyi bir Ermenek için hizmette sınır tanımadıklarını ifade eden Sözkesen; “Rutin belediyecilik hizmetlerinin dışında ciddi projelerle karşınızda olduk ve olmaya da devam edeceğiz Göreve gelirken 5 yılda 50 yıllık hizmet üretmek demiştik. İki yılda Söz verdiğimiz vaatlerimizin birçoğunu gerçekleştirdik hatta bir adım öne giderek vaatlerimiz dışında da birçok uygulama ve proje ürettik.” dedi.
Değerlendirme toplantısı sonrası Ermenek Belediyesi tarafından yapılacak projelerle Türkiye’nin sayılı su merkezlerinden biri olabilecek olan baraj gölünde tur düzenlendi.

Son Güncelleme: 20.04.2016 09:56
Yorumlar

banner447

banner315

banner457

banner428

banner411

banner337

banner450

banner426

banner458