Başakşehir’de Vergi Döneminde Tatlı Sürpriz

Başakşehir Belediyesi, vergi borcu yapılandırması için başvuruda bulunan vatandaşları, çay, kahve ve poğaça ile ağırladı.Başakşehir Belediyesi, 1 Aralık’ta son bulacak olan yapılandırma dönemi için Başakşehir Belediyesi hizmet binalarındaki...

Başakşehir’de Vergi Döneminde Tatlı Sürpriz

banner390
Başakşehir Belediyesi, vergi borcu yapılandırması için başvuruda bulunan vatandaşları, çay, kahve ve poğaça ile ağırladı.

Başakşehir Belediyesi, 1 Aralık’ta son bulacak olan yapılandırma dönemi için Başakşehir Belediyesi hizmet binalarındaki veznelerini kullanan ilçe mükelleflerini çeşitli ikramlar ile karşıladı. Vatandaşlar belediyenin ücretsiz meyve suyu, çay, kahve, kurabiye ve poğaça ikramlarından duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Vatandaşların ödemelerini en hızlı şekilde yapabilmeleri için çalışmalar yürüten Başakşehir Belediyesi, kuyruk çilesine de son veriyor. Vatandaşlar, vergi borcu yapılandırmalarını emlak, çevre temizlik ve benzeri ödemelerinde olduğu gibi internetten, bankalardan ve postaneden yapabiliyor. Mükellefler ayrıca ödemelerini belediyenin Başakşehir ve Bahçeşehir hizmet binalarından şahsen de yapabiliyor. Vatandaşların ödemeleri sırasında vakit kaybetmemeleri için belediye hizmet binasında numaratörler kullanılıyor.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.