Başkan Kadıoğlu, Ardahan Kültür Evi’nde İncelemelerde Bulundu

Yapımı tamamlanmak üzere olan Ardahan Kültür Evi hizmet binasında incelemelerde bulunan Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, hizmet binasının en kısa sürede hizmete açacaklarını söyledi.Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu,...

Başkan Kadıoğlu, Ardahan Kültür Evi’nde İncelemelerde Bulundu

banner390
Yapımı tamamlanmak üzere olan Ardahan Kültür Evi hizmet binasında incelemelerde bulunan Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, hizmet binasının en kısa sürede hizmete açacaklarını söyledi.

Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, yapımı tamamlanmak üzere olan Ardahan Kültür Evi hizmet binasında incelemelerde bulundu. Başkan Kadıoğlu’nun ziyareti sırasında Ardahan Kültür Evi Başkanı Efrail Çiftçi, Yönetim Kurulu üyeleri ve yüklenici firmanın sahibi de hazır bulundu. Ardahan Kültür Evi hizmet binasında bir süre incelemede bulunan Kadıoğlu, yüklenici firma yetkilisinden bilgi aldı. Gördüğü eksiklikleri firma sahibi ve belediye görevlilerine ileten Kadıoğlu, hizmet binasının biran önce bitirilip teslim edilmesi talimatını verdi. Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu inceleme sırasında yaptığı açıklamada, “Ardahan Kültür Evi hizmet binasını en kısa sürede tamamlayıp, hep birlikte hizmete açacağız” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.