banner417
27 Kasım 2014 Perşembe 12:23
30 Okunma
Başkan Murat Hazinedar Malatya’da
banner416
Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar, çeşitli temaslarda bulunmak üzere Malatya’ya gitti. Malatyalı’ların ilgisiyle karşılaşan Başkan Hazinedar, "Bir Fatsalı olarak Malatya gibi güzel bir ilde bulunmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Kardeşliğimiz dilerim daim olur" dedi.

Beşiktaş Belediye Başkanı Av. Murat Hazinedar, Hekimhan ve Arguvan belediyeleri ile kardeş belediye protokolü için Malatya’ya gitti. CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba’nın eşliğinde gerçekleşen ziyarette Başkan Hazinedar’a Beşiktaş Belediyesi’nin Malatyalı meclis üyeleri de eşlik etti. Hazinedar’ı Malatya Erhaç Havalimanı’nda CHP Malatya İl Başkanı Enver Kiraz, Arguvan Belediye Başkanı Mehmet Kızıltaş, Hekimhan Belediye Başkanı Ali Seydi Millioğulları, Pötürge Eski Belediye Başkanı Necdet Ayaydın ve partililer karşıladı.

Başkan Hazinedar, misafirperverliklerinden dolayı Veli Ağbaba’ya teşekkür etti. Ağbaba, Beşiktaş Belediyesi’nin yapacağı iki ilçe belediyesi ile kardeşliğinin çok önemli olduğunu belirterek, dayanışma vurgusu yaptı.

Başkan Hazinedar ise, "Bir Fatsalı olarak Malatya gibi güzel bir ilde bulunmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Kardeşliğimiz dilerim daim olur" dedi.

Yorumlar

banner315

banner412

banner411

banner337

banner296

banner64