banner417
banner425
22 Ekim 2014 Çarşamba 14:30
12 Okunma
Down Sendromlu Çift Yumurta İkizlerinden Başkan Öz’e Ziyaret
banner416
Dünyanın tek down sendromlu çift yumurta ikizleri Taha ve Duha Danaoğlu, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü ziyaret etti.

Dünyanın tek down sendromlu çift yumurta ikizleri Taha ve Duha Danaoğlu, Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz’ü ziyaret etti. Annesi Selvi Danaoğlu ile gelen Taha ve Duha, Başkan Altınok Öz ile sohbet etti. Galatasaraylı Taha ve Fenerbehçeli olan Duha, Başkan Altınok Öz ile spor ve futbol üzerine konuştu. Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, ilçede ‘Kartal’a engel yok’ sözünü gerçek kılmak için altı yıldır çalışmaları sürdürdüklerini, Engelsiz Bilgi Evi, Engelsiz Üretim Atölyesi’ni kurduklarını belirterek, engellilerin sosyal yaşamda olmaları için hizmetlerin süreceğini belirtti.

“BAŞKAN ALTINOK ÖZ’E TEŞEKKÜR EDİYORUM”

Taha ve Duha ‘nın annesi Selvi Danaoğlu, Başkan Altınok Öz’e desteklerinden ve engelli çocuklara gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür etti. Selvi Danaoğlu, “Kartal’da 4 bin’e yakın engelli var. Kartal Belediye Başkanı Op. Dr. Altınok Öz, Türkiye’de bir ilki geçekleştirerek Engelsiz Üretim Atölyesi’ni kurdu. Engelli çocuklar burada üretim yapıyor, evlerine kapanmıyor. Hayatın ve yaşamın içindeler. Engellilere verdiği destekten dolayı Başkan Altınok Öz’e teşekkür ediyor ve çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426