Esenyurt’ta Voleybol Turnuvası Başladı

Esenyurt Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü tarafından ilçedeki kurumlar arasında düzenlenen, voleybol turnuvası maçları başladı. Toplam 24 takımın yer aldığı turnuvada İtfaiye, İETT, milli eğitim, emniyet, nüfus müdürlüğü ve müftülük...

Esenyurt’ta Voleybol Turnuvası Başladı

banner390
Esenyurt Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü tarafından ilçedeki kurumlar arasında düzenlenen, voleybol turnuvası maçları başladı. Toplam 24 takımın yer aldığı turnuvada İtfaiye, İETT, milli eğitim, emniyet, nüfus müdürlüğü ve müftülük dikkat çeken takımlar arasında.

Esenyurt Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü tarafından ilçede düzenlenen kurumlar arası Voleybol turnuvası grup maçları başladı. Altın Yıldız Kapalı Spor Salonu ve Siteler Kapalı Spor Salonunda büyük heyecan içerisinde gerçekleşen turnuvanın grup maçları, 17-23 saatleri arasında oynanıyor. Maçlar, Esenyurtluların yoğun katılımı ile gerçekleşiyor.

Esenyurt Belediyesi tarafından salon, ekipman ve tüm malzeme ihtiyaçları karşılanan turnuvada Voleybol Federasyonu resmi hakemlerinin yönettiği karşılaşmalar profesyonel kuralları uygulanıyor. 22 Ocak 2014’te sona erecek olan Voleybol turnuvasında 1’nci olan takıma 5 bin, 2’nci takıma 3 bin, 3’ncü olan takıma ise 2 bin TL para ödülü verilecek.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.