banner417
banner425
17 Aralık 2014 Çarşamba 10:51
38 Okunma
İbrahim Sadri’den Unutulmaz Şiir Akşamı
banner416
Küçükçekmece’de düzenlenen şiir dinletisi programına katılan ünlü şair İbrahim Sadri, okuduğu birbirinden güzel şiirlerle sevenlerine unutulmaz bir şiir akşamı yaşattı.

Küçükçekmece Belediyesi tarafından Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen şiir dinletisinde ünlü şair İbrahim Sadri okuduğu şiir ve ilahilerle katılımcıları mest etti. Programı Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz ve çok sayıda Küçükçekmeceli izledi.

İZLEYİCİLERDEN TAM NOT

Ünlü şaire programda Kayıp Bagajlar orkestrası eşlik etti. Okuduğu şiirlerle katılımcılara şiir ziyafeti yaşatan ünlü şair kendi yazdığı ’ merhaba ve adam gibi ’ isimli şiirlerini seslendirdi. Kayıp Bagajlar Orkestrası’nın performansı da izleyicilerden tam not aldı.

Küçükçekmecelilerin yoğun ilgi gösterdiği programda, ünlü şair; Cem Karaca, Attila İlhan ve Necip Fazıl Kısakürek gibi Türk edebiyatına unutulmaz şiirler bırakmış üstatlarını da anarak onların şiirlerini de seslendirdi.

YEŞİLÇAM’A SAYGI DURUŞU

İbrahim Sadri programda ayrıca, Türk Sineması’nın 100’üncü yılı olması sebebiyle ’Türkan Şoray’ın Gözleri’ isimli şiiri de okuyarak Yeşilçam’ın ünlü oyuncularına saygı duruşunda bulundu. Program sonunda Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, ünlü sanatçıya teşekkür ederek takdim etti.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426