İstanbul’da İş Dünyasının Başkanı Alaaddin Bayraktar Oldu

İş adamı Alaaddin Bayraktar, Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu İstanbul İl Başkanlığı’na atandı.Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanlığı’ndan yapılan yazılı...

İstanbul’da İş Dünyasının Başkanı Alaaddin Bayraktar Oldu

İş adamı Alaaddin Bayraktar, Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu İstanbul İl Başkanlığı’na atandı.

Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Genel Başkanlığı’ndan yapılan yazılı açıklamada Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu İstanbul Başkanlığı’na Yönetim Kurulu kararıyla İstanbul’un Ünlü İş adamlarından Alaaddin Bayraktarın atandığı duyuruldu. Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Basın Danışmanı Alihan Pehlivan’ın imzasını taşıyan açıklama da "Türkiye Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu yönetim kurulu olarak Sayın Alaaddin Bayraktarın güvenimiz tamdır, Alaaddin Bayraktar kuruluşumuzu İstanbul sınırları içerisinde en süt düzey makamlarda temsil etme yetkisine sahiptir" denildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.