banner417
banner425
05 Kasım 2014 Çarşamba 13:17
26 Okunma
Kadir Topbaş’tan Beşiktaş Belediyesi’ne Ziyaret
banner416
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş, Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar’ı makamında ziyaret etti.

Başkan Hazinedar’a bu dönem ilk defa seçildiği görevinde başarılar dileyen Başkan Kadir Topbaş, yerel yönetimler olarak seçimden sonra siyasi kimlikleri bir yana bırakarak bütün vatandaşlara eşit hizmet verdiklerini söyledi.

Başkan Kadir Topbaş, “Avrupa’nın 23 ülkesinden daha büyük şehrimizin sorunları çözülmez değil. Sadece zaman istiyor. İBB olarak Beşiktaşlı vatandaşlarımızın yanındayız. Bu dönem de ilçe belediyesinin doğru projelerini desteklemeye ve Beşiktaş’a hizmet getirmeye devam edeceğiz” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar da Kadir Topbaş’ın kimseye nasip olmayacak bir şekilde İstanbul’a 3 dönem hizmet etme şerefine mazhar olduğunu belirterek, ilk defa seçilmiş bir başkan olarak Kadir Topbaş’ın samimiyetle gösterdiği ağabeyliğine ihtiyaç duyduğunu söyledi.

Başkan Topbaş’ın verdiği talimatla İBB ekiplerinin Beşiktaş Belediyesi ile çok uyumlu çalıştığının altını çizen Hazinedar, “Sayın Başkanım, İstanbul’un merkezi ve sırat köprüsü diyebileceğimiz Beşiktaş’ta tecrübenizle bizim elimizden tutarsanız, önümüzdeki 4,5 yılı hizmetle dolu geçirerek bu köprüden geçmeyi başarırız” diye konuştu.

Görüşmede İBB ve Beşiktaş Belediyesi’nin ortak gerçekleştireceği projelerde barkovizyonda gösterime sunuldu. Toplantıya başkan yardımcıları, Beşiktaş ilçe ve meclis üyeleri de katıldı.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426