Küçükçekmece Belediyesi Personeline Diş Taraması Yapılıyor

Küçükçekmece Belediyesi çalışanlarına ücretsiz ağız ve diş sağlığı taraması yapılıyor.İstanbul Aydın Üniversitesi (İAÜ) Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi ‘Dentaydın’, Küçükçekmece Belediyesi çalışanlarına ücretsiz...

Küçükçekmece Belediyesi Personeline Diş Taraması Yapılıyor

banner390
Küçükçekmece Belediyesi çalışanlarına ücretsiz ağız ve diş sağlığı taraması yapılıyor.

İstanbul Aydın Üniversitesi (İAÜ) Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesi ‘Dentaydın’, Küçükçekmece Belediyesi çalışanlarına ücretsiz ağız ve diş sağlığı taraması gerçekleştiriyor. Küçükçekmece Belediye Başkanlığı Çok Amaçlı Salon’da yapılan tarama ile çürük diş ve diş eti hastalıkları başta olmak üzere genel ağız sağlığı taraması yapılıyor. Uzman doktorlar tarafından yapılan taramalarda, tüm personele ağız ve diş sağlığı hakkında tavsiyelerde bulunarak, tedavi için çeşitli alanlara yönlendiriliyor.

Kendisi de Diş Hekimi olan Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, ağız ve diş sağlığını çok önemsediklerinin altını çizerek, İAÜ yetkililerine teşekkür etti.

İstanbul Aydın Üniversitesi Diş Hekimleri tarafından yapılan diş taraması kapsamında; diş problemi olan personel, İAÜ Diş Hekimliği Fakültesi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Bahçelievler ve Florya Yerleşkeleri’nde indirimli tedavi olanaklarından faydalanabilecek.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.