Sultangazi’de “engelsiz” Sağlık Seminerleri

Sultangazi Belediyesi, engellilere yönelik sağlık seminerleri düzenliyor. Sultangazi Belediyesi Engelliler Koordinasyon Merkezi ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Engelliler Koordinasyon Merkezi (İSEM) işbirliğinde yapılan seminerlerde engellilere;...

Sultangazi’de “engelsiz” Sağlık Seminerleri

banner390
Sultangazi Belediyesi, engellilere yönelik sağlık seminerleri düzenliyor. Sultangazi Belediyesi Engelliler Koordinasyon Merkezi ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi Engelliler Koordinasyon Merkezi (İSEM) işbirliğinde yapılan seminerlerde engellilere; ağız ve diş sağlığından psikolojik desteğe kadar birçok konuda eğitici bilgiler veriliyor.

Sultangazi Belediyesi, engellilere yönelik faaliyetlerini sağlık seminerleriyle sürdürüyor. Sultangazi Belediyesi Engelliler Koordinasyon Merkezi ve İstanbul Büyükşehir Belediyesi Engelliler Koordinasyon Merkezi(İSEM) işbirliğinde yapılan seminerlerde engellilere ve ailelerine sağlık alanında eğitici bilgiler veriliyor.

Sultangazi Belediyesi Nikah Salonu’nda düzenlenen seminerlerde sağlıklı bir yaşam sürmek için dikkat edilmesi gerekenlere dikkat çekiliyor. Eğitimlerde ağız ve diş sağlığından psikolojik destek süreçlerine kadar engellilerin hayatını kolaylaştıracak bilgiler aktarılıyor.

Engellilerin sosyal haklarının da anlatılacağı seminerler Mayıs 2015 tarihine kadar devam edecek.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.