30 Ekim 2014 Perşembe 11:39
13 Okunma
Add Ödemiş’ten Coşkulu “cumhuriyet Yemeği”
Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Ödemiş Şubesi “Cumhuriyet Yemeği” düzenledi. Ecenaz Kır Düğün Salonu’nda yapılan yemeğe çok sayıda vatandaş katılırken, çevre ilçelerin ADD yöneticileri de Ödemiş’teki yemeğe destek verdi.

CHP İl başkan yardımcısı Ülkümen Rodoplu, eski milletvekilleri, Ödemiş ilçe başkanı Mehmet Birlik, eski belediye başkanı Mehmet Eriş ve belediye meclis üyelerinin de yoğun olarak katıldığı yemek, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başladı.

Şube başkanı Selami Sönmez’in Cumhuriyet’in önemi ve değerleri ile ilgili yaptığı konuşmanın ardından ADD’nin Ödemiş’te yürüttüğü Ataevleri projesine destek veren kişilere plaket verildi. Gecede evlilik yıldönümü nedeniyle pasta kesen Bayındır Belediye Başkanı Ufuk Sesli, plaket töreninde yaptığı konuşmada, Türkiye’nin sınır bölgelerinde yaşadığı sorunlara dikkati çekerek Cumhuriyet’in korunması ve kollanmasının ne derece önem arz ettiğini söyledi.

Atatürkçü Düşünce Derneği Ödemiş Şubesi’nin düzenlediği Cumhuriyet Yemeği’nin gelirinin Ataevlerinde kalan öğrenciler için harcanacağı bildirildi.

Yorumlar

banner327

banner315

banner356

banner412

banner411

banner405

banner337

banner296

banner406

banner64