Aliağa Belediyesi Kadınlar İçin Harekete Geçti

Aliağa Belediyesi Sosyal Kültürel ve İdari İşler Müdürlüğü, Kadın Konuk Evi’ne 365 gün boyunca sabah, öğle ve akşam olmak üzere üç öğün yemek verilmesi için ihaleye çıkıyor.Kamu İhale Kanunu’nun 19’uncu maddesi gereği açık...

Aliağa Belediyesi Kadınlar İçin Harekete Geçti

Aliağa Belediyesi Sosyal Kültürel ve İdari İşler Müdürlüğü, Kadın Konuk Evi’ne 365 gün boyunca sabah, öğle ve akşam olmak üzere üç öğün yemek verilmesi için ihaleye çıkıyor.

Kamu İhale Kanunu’nun 19’uncu maddesi gereği açık ihale usulünce gerçekleştirilecek olan ihale, 5 Aralık Cuma günü saat 10.00’da Aliağa Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda yapılacak. Yapılan duyuruda, gerekli detaylara EKAP’ta yer alan ihale dokümanının içinde bulunan idari şartnameden ulaşılabileceği bildirildi.

Duyurusu yapılan ihale ilanında, ihaleye katılabilme şartları ile birlikte istenilen belgeler ve yeterlilik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler ayrıntılarıyla yayımlandı. İhale dokümanının idare adresinde görülebileceği ve 20 TL karşılığında Aliağa Belediyesi İhale İşleri Servisi’nden satın alınabileceği belirtildi. İstekliler, tekliflerini ihale tarih ve saatine kadar Aliağa Belediyesi İhale İşleri Servisi adresine elden verilebilecek.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.