banner417
banner425
11 Kasım 2014 Salı 13:11
15 Okunma
Aliağa’da Trafik Nefes Alacak
banner416
Aliağa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası’nın yapımı devam eden 300 araç kapasiteli otopark projesi Aliağa’nın trafik sorununa adeta nefes aldıracak. Aliağa’nın yıllardır çözüm bekleyen trafik sorununa büyük ölçüde çare olması beklenen otopark projesinde yavaş yavaş sona geldiklerini açıklayan Aliağa Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Salih Yiyitalp, “Aliağa’da halk arasında karpuz pazarı olarak bilinen eski pazar yerinin bulunduğu 5 bin metrekarelik boş alana yapılacak otopark Aliağa’nın trafiğine nefes aldıracak. 300 araçlık kapasiteye sahip olacak otopark 7 gün 24 saat boyunca hizmet verecek” dedi.

BAŞKAN YİYİTALP, “ PROJEYİ EN KISA SÜREDE HAYATA GEÇİRMEYİ HEDEFLİYORUZ”

Yapımına 2 ay önce başlanan otoparkın kısa bir süre içinde hizmete açılacağını belirten Oda Başkanı Salih Yiyitalp, şunları söyledi: “Aliağa Şoförler Odası olarak, ilçemizde yaşanılan trafik sorununu bir nebze de olsa rahatlatmak amacıyla yapımı devam eden otopark projemizi en kısa sürede hayata geçirmeyi hedefliyoruz”

300 ARAÇ KAPASİTELİ OTOPARK 7/24 HİZMET VERECEK

em vatandaşlara hem de oda üyelerine en iyi hizmeti vermeyi amaçladıklarını sözlerine ekleyen Başkan Yiğitalp, “Parke taşları döşenen ve yangın tertibatı kurulan otoparkımızın şu anda yapımı devam etmekte olup, elektrik bağlantısından sHonra araç giriş çıkış otomasyon sisteminin kurulması ve güvenlik kabininin kurulmasıyla birlikte en kısa sürede tamamlanarak hizmete açılacak. Otoparkımız 7 gün 24 saat esasına göre çalışacak olup, ortalama 300 araçlık kapasiteye sahip olacak. Otopark ücreti minimum düzeyde tutularak, halkımızı ve üyelerimizi üzmeyecek tutarlar olacak. Yakın bir süreçte araçların güvenliği için kamera sistemi kurulacak” diye konuştu.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426