banner417
banner444
13 Aralık 2014 Cumartesi 15:20
37 Okunma
Başkan Acar Protokol Ziyaretlerini Tamamladı
banner416
Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, Aliağa Kaymakamlığı ile başladığı protokol ziyaretlerini, Aliağa İletim Şebeke İşletme Bakım Müdürlüğü’ne gerçekleştirdiği ziyaret ile noktaladı.

Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar, ilçe sınırları içerisinde hizmet veren kamu kurum ve kuruluşlarının müdür ve amirlerini makamlarında ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi aldı. Acar, protokol ziyaretlerini ise, Aliağa İletim Şebeke İşletme Bakım Müdürlüğü’ne gerçekleştirdiği ziyaretle tamamlandı. Ziyaretlerin devam edeceğini belirten Acar, "Büyükşehir Yasası ile oluşan geçici sorunlarımızın ve Aliağa’nın yıllardır ertelenen sorunlarını acilen çözmek. Aliağa’yı daha yaşanır bir hale getirmek, bölgemizin parlayan yıldızı olmasının devam etmesi için kamu kurum ve kuruluşları ile birlikte hareket etmek zorundayız. Bu programın başlatılması, duyarlılığın artırılması için protokol ziyaretlerimizi düzenledik. Bu ziyaretler sonucunda var olan işbirliğimiz ve yeni başlayan görüşmelerimiz neticesinde, özellikle altyapı çalışmalarında kurumların, planlı, ortak hareket etme becerisini artırdık" dedi.

Serkan Acar, ziyaretlerinde, Aliağa ilçesine hizmet için kurumlarla el ele verilmesi gerektiğini sık sık ifade ederek, kurum müdür ve amirlerine cam bir plaket takdim etti.

Yorumlar

banner315

banner428

banner432

banner411

banner337

banner439

banner445

banner296

banner426