Başkan Şenol: "gençler Siyasete Katılmalı"

Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, AKP Gaziemir İlçe Başkanı Mehmet Uzun’u makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi. Ziyaretin nezaket ziyareti olduğunu ifade eden Başkan Şenol, Uzun’a belediyenin kültür yayınları...

Başkan Şenol:

banner390
Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, AKP Gaziemir İlçe Başkanı Mehmet Uzun’u makamında ziyaret ederek görevinde başarılar diledi. Ziyaretin nezaket ziyareti olduğunu ifade eden Başkan Şenol, Uzun’a belediyenin kültür yayınları setini armağan etti.

Gaziemir Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol Adalet ve Kalkınma Partisi Gaziemir İlçe Başkanlığını ziyaret ederek göreve tekrar atanan İlçe Başkanı Mehmet Uzun’a başarılar diledi. Ziyaretin bir nezaket ziyareti olduğunun altını çizen Başkan Şenol, “Ben her zaman gençlere siyasetin içinde olmalarını öneriyorum. Konuşan eleştiren üreten bir gençlik yetişmesinden yanayım. Gençler siyasete katılıp, konuşup eleştirmeli ki siyaset çok renkli, çok sesli olsun. Çünkü siyasetin çok renklisi, çok seslisi güzeldir” diye konuştu. Başkan Şenol, ziyaret sonunda ilçe başkanına belediyenin 12 eserden oluşan kültür yayınları setini hediye etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.