Başkan’dan Fitness Aleti İstedi!

Saipler Köyü’ndeki zeytin festivaline katılan Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez’e yaşlı bir kadından ilginç istek geldi. Saipler’li 75 yaşındaki Leyla Sezer, başkandan spor yapmak için fitness aleti istedi. Doktorun kilo vermesi...

Başkan’dan Fitness Aleti İstedi!

banner390
Saipler Köyü’ndeki zeytin festivaline katılan Torbalı Belediye Başkanı Adnan Yaşar Görmez’e yaşlı bir kadından ilginç istek geldi. Saipler’li 75 yaşındaki Leyla Sezer, başkandan spor yapmak için fitness aleti istedi. Doktorun kilo vermesi gerektiğini söylediğini, bu sebeple fitness yapmak zorunda olduğunu belirten Leyla Nine, “Aşırı kilodan bacaklarım tutmuyor. Gittiğim doktor zayıflamam gerektiğini söyledi” diye konuştu. Başkan Görmez ise, Leyla teyzeye söz vererek zayıflaması için spor aleti göndereceğine dair söz verdi.

İlginç istek karşısında duygularını dile getiren Başkan Görmez, ’’Halkımızın istekleri başımızın üstünde. Hele sağlıklı bir yaşam için yapamayacağımız şey yok. Leyla Teyzemizin isteğini imkanlarımız ölçüsünde en kısa zamanda yerine getireceğimizi ümit ediyorum’’ ifadelerini kullandı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.