Buca Belediyesi’nden Adıyaman’a Kardeş Eli

Buca Belediyesi’nin kardeş belediyesi olan Adıyaman’nın Kesmetepe Belediye Başkanı Vakkas Acar, Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina’yı ziyaret etti.Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, kardeş belediyesi olan Adıyaman’nın Kesmetepe...

Buca Belediyesi’nden Adıyaman’a Kardeş Eli

banner390
Buca Belediyesi’nin kardeş belediyesi olan Adıyaman’nın Kesmetepe Belediye Başkanı Vakkas Acar, Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina’yı ziyaret etti.

Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina, kardeş belediyesi olan Adıyaman’nın Kesmetepe Belediye Başkanı Vakkas Acar’ı ağırladı. Ziyarette, Kesmetepe de yapımı devam eden park, yol düzenlemesi ile spor ve jimnastik alanlarının durumu hakkında Başkan Piriştina’ya bilgi veren Acar, çalışmalar için Piriştina’ya teşekkür etti. Vakkas Acar, açılışların ise 2015 Ocak ayında Levent Piriştina’nın da katılımıyla gerçekleşeceğini duyurdu.

Piriştina, imkanların uygun olduğu sürece kardeş belediyelere yardımların süreceğini ifade ederek, "CHP’nin hayata geçirdiği ’Kardeş Belediyeler Projesi’ kapsamında Kesmetepe ilçesine ziyarette bulunduk. Bu sayede kentin ve kentlinin sorunlarını yerinde inceleme fırsatı yakaladık. İmkanlar el verdiği sürece, kardeş belediyelere yardımlara devam edeceğiz" şeklinde konuştu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.