Celal Uzunkaya’dan Nezaket Emine Atasoy’a Ziyaret

İzmir İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, Türk Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Başkanı ve Türkiye Konfederasyonlar Topluluğu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy’u makamında ziyaret etti.Türk Sanayici İş Kadınları...

Celal Uzunkaya’dan Nezaket Emine Atasoy’a Ziyaret

banner390
İzmir İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, Türk Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Başkanı ve Türkiye Konfederasyonlar Topluluğu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy’u makamında ziyaret etti.

Türk Sanayici İş Kadınları ve İş Adamları Konfederasyonu Başkanı ve Türkiye Konfederasyonlar Topluluğu Genel Başkanı Nezaket Emine Atasoy, İzmir İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya’yı makamında ağırladı. İzmir İl Emniyet Müdürlüğünün toplum destekli projelerini paylaşan Uzunkaya, “İzmir İl Emniyet Müdürlüğünün toplum yararına gerçekleştireceği projeleri sivil toplum kuruluşlarıyla yapabiliriz. İzmir emniyeti olarak her zaman sivil toplum kuruluşlarının yanındayız” diye konuştu.

Nezaket Emine Atasoy da toplumda emniyet çalışmalarının önemine değinerek “Emniyet ve güvenlik her şeyin başıdır. Bir ülkede emniyet ve huzur yoksa hiçbir şey olmaz” dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.