Dünya Engelliler Günü Aliağa’da Kutlanacak

3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında, İzmir’in Aliağa ilçesinde bir dizi etkinlikler düzenleneceği bildirildi.Engelliler Günü kapsamında Aliağa Engelliler Rehabilitasyon Derneği, Aliağa Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve Özel Eğitim...

Dünya Engelliler Günü Aliağa’da Kutlanacak

banner390
3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında, İzmir’in Aliağa ilçesinde bir dizi etkinlikler düzenleneceği bildirildi.

Engelliler Günü kapsamında Aliağa Engelliler Rehabilitasyon Derneği, Aliağa Özel Eğitim Uygulama Merkezi ve Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Müdürlüğü tarafından iki ayrı program hazırlanacak. Tören, 3 Aralık Çarşamba Günü Aliağa Engelliler Rehabilitasyon Derneği’nin Cumhuriyet Meydanı’nda Atatürk Anıtına çelenk sunumu ve Aliağa Engelliler ve Rehabilitasyon Derneği Başkanı Emin Uray’ın konuşması ile başlayacak. 10.30’da ise Engelsiz Cafe Park’ta kahvaltı düzenlenecek.

ENGELLİ ÖĞRENCİLERDEN ÖZEL GÖSTERİ

Öte yandan Aliağa Özel Eğitim Uygulama ve Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi Müdürlüğü de, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısı ile saat 13.00’da Aliağa Belediyesi Çok Amaçlı Sosyal Kompleks’te bir etkinlik gerçekleştirecek. Aliağa Özel Eğitim Uygulama ve Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi öğrencileri, etkinlik kapsamında konuklara halk müziği dinletisi, şiir dinletisi ve halk oyunları gösterisi sunacak.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.