Dünya Engelliler Günü Aliağa’da Kutlandı

3 Aralık Dünya Engelliler Günü Aliağa’da, Engelliler Rehabilitasyon Derneği ile Aliağa Özel Eğitim Uygulama ve Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi’nin düzenlediği çeşitli etkinliklerle kutlandı.Aliağa Engelliler Rehabilitasyon Derneği...

Dünya Engelliler Günü Aliağa’da Kutlandı

banner390
3 Aralık Dünya Engelliler Günü Aliağa’da, Engelliler Rehabilitasyon Derneği ile Aliağa Özel Eğitim Uygulama ve Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi’nin düzenlediği çeşitli etkinliklerle kutlandı.

Aliağa Engelliler Rehabilitasyon Derneği Başkanı Emin Uray’ın, Cumhuriyet Meydanı’nda Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu ile başlayan tören, Aliağa Engelsiz Cafe’de hazırlanan kahvaltı programı ile devam etti.

Aliağa Özel Eğitim Uygulama ve Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi tarafından da, Aliağa Belediyesi Çok Amaçlı Sosyal Kompleks’te bir etkinlik organize edildi. Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi öğrencilerinin etkinlik kapsamında, öğretmenleri eşliğinde hazırladığı "Ateş Böceği" dans gösterisi, "Dünden Bugüne" slayt gösterisi, şiir dinletisi ve koro, izleyenlerden büyük alkış aldı. Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar da, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında Aliağa Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.