banner417
banner425
19 Ekim 2014 Pazar 15:00
56 Okunma
Foça Ak Parti Delegelerini Seçti
banner416
Genel kongre öncesi AK Parti Foça İlçe Teşkilatı’nda yoğun katılımın gerçekleştiği delege seçimleri yapıldı. 400 asil, 200 yedek delege seçildi.

AK Parti Foça İlçe Başkanı Avukat Kadir Özgirgin, AK Parti İzmir İl yönetim kurulu üyesi Foça Koordinatörü Opr. Dr.Ömer Seymenoğlu ve Yönetim kurulu üyesi Sinan Güler açıklama yaptı. AK Parti Foça İlçe Başkanı Avukat Kadir Özgirgin, ilçede delege seçimleri, genel merkezin öngördüğü yönerge şeklinde ve tek liste halinde istişareyle hazırlanmış bir şekilde gerçekleştirildiğini sorunsuz bir şekilde bitirdiklerini Foça’da AK Parti’ye olan ilginin arttığını vurguladı.

Foça Koordinatörü Opr.Dr.Ömer Seymenoğlu ise, Foça’da delege seçimlerinin kavgasız, gürültüsüz, neşe içerisinde geçtiğini partililerin ilgisinden dolayı mutlu olduklarını, Foça’nın hakkettiği yerde olmadığını, gelişemediğini halkla birlikte bu değerlerin ortağa çıkarılması için hükümetle birlikte daha iyi çalışmalar yapacaklarını ifade etti.

Yönetim kurulu üyesi Sinan Güler de, bugünden başlayarak gelecek genel ve yerel seçim için hazırlık yaptıklarını ileride Foça’yı yönetecek kadroları seçecek delegeleri belirlediklerini söyledi.

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426