12 Kasım 2014 Çarşamba 14:17
23 Okunma
Foça Belediyesi’nden Yeşil Hamle!
Foça Belediyesi, kent genelinde yeni parklar inşa etmek için çalışmalar yapıyor. Mevcut parklarda da, bakım, onarım ve çevre temizliği gerçekleştiriliyor.

Belediye Başkanı Gökhan Demirağ’ın talimatları doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Foça Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ve İmar Müdürlüğü birimleri, yeni park alanları için uygun alanları araştırıyor, projeler hazırlıyor.

Foça Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, mevcut park ve yeşil alanlarda, bakım, onarım ve temizlik çalışmaları yapıyor.

Başkan Gökhan Demirağ, konu hakkında; “Yeşil alanların ve parkların, vatandaşlarımız için ne denli önemli olduğunu çok iyi biliyoruz. Ağacın ve yeşilin bol olduğu parklar, kuş cıvıltılarıyla örülü atmosferiyle, onlara büyük huzur kaynağı oluyor. Ayrıca her yaştan vatandaşımıza, hareket etme ve spor yapma olanağı sağlıyor. Bu bilinçle, Foça Belediyesi olarak, kentimize yeni parklar kazandırmak ve mevcut parklarımızı ve yeşil alanlarımızı iyileştirmek istiyoruz. Bu konuda, imkanlarımız dahilinde vatandaşlarımıza en iyiyi sunmak için çalışmalar yapıyoruz ve bu çalışmalarımız, en ücra köşemize kadar devam edecek” dedi.

Yorumlar

banner327

banner315

banner356

banner412

banner411

banner405

banner337

banner296

banner406

banner64