Foça Cumhuriyeti Coşkuyla Kutlayacak

Foça’da, Cumhuriyetin Kuruluşunun 91. Yıldönümü Kutlamaları; 28 Ekim 2014 Salı günü Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı’na çelenklerin sunulmasıyla başlayacak.Cumhuriyet Meydanı’nda, saat 13.00’de başlayacak olan törende,...

Foça Cumhuriyeti Coşkuyla Kutlayacak

banner390
Foça’da, Cumhuriyetin Kuruluşunun 91. Yıldönümü Kutlamaları; 28 Ekim 2014 Salı günü Cumhuriyet Meydanı’ndaki Atatürk Anıtı’na çelenklerin sunulmasıyla başlayacak.

Cumhuriyet Meydanı’nda, saat 13.00’de başlayacak olan törende, Atatürk Anıtı’na çelenkler sunulacak. 29 Ekim Çarşamba günü, saat 10.00’da, Kaymakamlık Makamı’nda Tebrikat Töreni yapılacak. Foça 11 Eylül Stadyumu’nda devam edecek olan kutlama programı ve geçit töreni, saat 10.45’te başlayacak.

Cumhuriyet Bayramı Kutlamaları, 29 Ekim Akşamı da sürecek. Foça Belediyesi tarafından Cumhuriyetimizin kuruluşunun 91. Yıldönümü kutlamaları kapsamında; Fener Alayı ve Cumhuriyet Şöleni gerçekleştirilecek. Fener Alayı, saat 18.00’da, Kavala Kafe (eski Barbaros Büfe) önünde başlayacak. Foça Belediyesi Karakum Plajı’nda (Yeni Plaj) yapılacak olan Cumhuriyet Şöleni’nin başlama saati ise 20.00 olarak belirlendi.

Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, Cumhuriyete har zamankinden daha fazla sahip çıkmak gerektiğine dikkat çekerek, "Fener Alayı ve Cumhuriyet Şöleni’ne tüm halkımızı beklmiyoruz" dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.