banner417
banner425
25 Kasım 2014 Salı 23:56
26 Okunma
Gaziemir Belediyesi Öğretmenleri Unutmadı
banner416
Gaziemir Belediyesi öğretmenlerin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü, Gaziemir Belediyesi Nikah ve Düğün Salonu’nda düzenlediği kokteyl ile kutladı. Öğretmenlerin özel gününü kutlayan Başkan Şenol, öğretmenlerin çok daha iyi koşulları hak ettiğinin altını çizdi.

Gaziemir’de 24 Kasım öğretmenler günü belediyenin, Gaziemir Belediyesi Nikah ve Düğün Salonu’nda düzenlediği kokteyl ile kutlandı. Kutlamaya ilçede görev yapan öğretmenler yoğun ilgi gösterirken Gaziemir Kaymakamı Yaşar Dönmez, CHP Gaziemir İlçe Başkanı Umut Tekin, Gıda Bankası ve Yardımlaşma Derneği Başkanı Birsen Şenol, belediye meclis üyeleri de katıldı. Belediyenin düzenlediği özel kutlama programına yoğun ilgi gösteren öğretmenler müzik eşliğinde gönüllerince eğlenerek stres attı.

Tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlayan Belediye Başkanı Halil İbrahim Şenol, öğretmenliğin kutsal ve meşakkatli bir meslek olduğunu, bu yüzden öğretmenlerin hakkının ödenemeyeceğini dile getirdi. Öğretmenliğin dünyanın en zor, ayrıca en şerefli ve en güzel mesleklerinden biri olduğunu ifade eden Başkan Şenol, gelecek kuşakların yetişmesinde öğretmenlere önemli görevler düştüğünün altını çizdi. “Bu ülkenin her zaman size ihtiyacı olacak” diyerek öğretmenlerin önemine değinen Başkan Şenol sözlerini şöyle sürdürdü: “Öğretmenlerimizi sadece 24 Kasım’da değil, yılın her günü hatırlamalıyız. Bu gün öğretmenlerimiz yoksulluk sınırının altında yaşıyor. Gelecek nesilleri yetiştiren öğretmenlerimiz kendi çocuklarının geleceklerinden şüphe eder duruma geldiler. Onların sorunlarına sahip çıkmalıyız. Bu ülke öğretmenlerimize minnettardır.”

Yorumlar

banner433

banner315

banner432

banner411

banner337

banner428

banner296

banner426