Herşey Foça İçin

Foça Belediyesi, hizmet kalitesinin yükseltilmesi ve çalışma verimliliğinin arttırılması amacıyla belediye çalışanlarına yönelik, Hizmet İçi Eğitim Seminerleri düzenledi.Foça Belediyesi Başkanlık Danışmanı Halkla İlişkiler Uzmanı...

Herşey Foça İçin

Foça Belediyesi, hizmet kalitesinin yükseltilmesi ve çalışma verimliliğinin arttırılması amacıyla belediye çalışanlarına yönelik, Hizmet İçi Eğitim Seminerleri düzenledi.

Foça Belediyesi Başkanlık Danışmanı Halkla İlişkiler Uzmanı Eğitimci Hülya Dinçel tarafından, hizmet kalitesinin yükseltilmesi ve verimliliğin artırılması amacıyla verilen Hizmet İçi Eğitim Semineri, Foça Belediyesi birimlerinde devam ediyor.

Foça Belediyesi birimlerinde ayrı ayrı düzenlenen Hizmet İçi Eğitim Seminerleri’nde, ‘Stres Yönetimi, İletişim, Beden Dili, Etkili ve Güzel Konuşma, Takım Çalışması, Öfke ve Stres Kontrolü, Problem Çözme Teknikleri gibi konularda, sinevizyon eşliğinde eğitim programlarının devam edeceğini ifade eden Başkan Gökhan Demirağ, ’’Çağımız bilgi ve iletişim çağı. Kendimizi olduğu kadar, çalışma arkadaşlarımızı da eğitmek ve bilgilendirmek zorundayız. Belediyemiz bu konulara çok önem veriyor’’ diye konuştu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.