Hukukçular Ve İş Adamları Düğünde Buluştu

İzmir’in avukatlarından Hayriye Değirmenci, Mimarlar Odası İzmir Şubesi Denetleme Kurulu üyesi Gökhan Yadel ile dünya evine girdi.Yaşar Üniversitesi’nde de öğretim görevlisi olarak görev yapan Av. Hayriye Değirmenci ile Mimar Gökhan Yadel’in...

Hukukçular Ve İş Adamları Düğünde Buluştu

banner390
İzmir’in avukatlarından Hayriye Değirmenci, Mimarlar Odası İzmir Şubesi Denetleme Kurulu üyesi Gökhan Yadel ile dünya evine girdi.

Yaşar Üniversitesi’nde de öğretim görevlisi olarak görev yapan Av. Hayriye Değirmenci ile Mimar Gökhan Yadel’in düğünü, hukukçuları ve iş adamlarını bir araya getirdi. İzmir Vilayetler Evi’nde yapılan düğünde, Avukat Hayriye Değirmenci ile eşi Gökhan Yadel, gecede davetliler ile tek tek ilgilenerek, kendilerini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmadıkları için teşekkür etti. Düğüne katılanlar davetlilerde, çifte mutluluklar diledi. Düğün törenine, Eski İzmir Ticaret Odası (İTO) Meclis Başkanı Necip Kalkan, İzmir Ticaret Odası (İTO) Başkan Vekili Akın Kazançoğlu, İzmir Ticaret Odası (İTO) Meclis Üyesi Hakan Kılınçarslan, Uluslararası Balkan Federasyonu Genel Başkanı Ekrem Selimle, Cumhuriyet Savcısı Hikmet Çeltik, Hakim Ahmet Yıldırım ve çok sayıda davetli de, çift mutlu gününde yalnız bırakmadı.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.