Kiraz’da Eşi Tarafından İş Yerinde Bıçaklandı

Kiraz’ın İğdeli köyü yakılarında dün meydana gelen olayda, eşi tarafından bıçaklandığı iddia edilen lokanta işletmecisi Mustafa Güdücü (45), sabah saatlerinde bıçaklandı. Edinilen bilgilere göre asıl mesleği marangozluk olan Güdücü,...

Kiraz’da Eşi Tarafından İş Yerinde Bıçaklandı

banner390
Kiraz’ın İğdeli köyü yakılarında dün meydana gelen olayda, eşi tarafından bıçaklandığı iddia edilen lokanta işletmecisi Mustafa Güdücü (45), sabah saatlerinde bıçaklandı. Edinilen bilgilere göre asıl mesleği marangozluk olan Güdücü, bir kaç yıl önce işlerinin bozulmasından sonra, Kiraz’da bir dükkân işletmeye başladı. Dükkanın yanı sıra İğdeli köyü yakılarındaki sebze pazarında eşi ile birlikte lokanta da işletmeye başlayan Güdücü, sabah saatlerinde henüz bilinmeyen bir nedenden dolayı eşi H.G. ile tartışmaya başladı. Kasığından bir bıçak darbesi alan Güdücü, olay yerinde kay kaybından hayatını kaybetti.

İşlerinin bozulmasından sonra tarla satan, Umurcalı köyü nüfusuna kayıtlı Güdücü’nün sattığı tarlasını geri alabilmek için para biriktirdiği ve yasal işlemlerle ilgilendiği belirlendi. Adli Tıp’a kaldırılan Güdücü’nün, bugün toprağa verilmesi bekleniyor.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.