Küçükmenderes Sulama Birliği’nden Sayaç Temasları

Beydağ Barajı’ndan Kaymakçı Eselli mevkiine dek olan bölgede sulama yapan Küçük Menderes Sulama Birliği’nin akıllı kartla çalışan sayaçlı sisteme geçiş için temasları sürüyor.Sayaçlı sistemin uygulandığı Seferihisar Ürkmez’i...

Küçükmenderes Sulama Birliği’nden Sayaç Temasları

banner390
Beydağ Barajı’ndan Kaymakçı Eselli mevkiine dek olan bölgede sulama yapan Küçük Menderes Sulama Birliği’nin akıllı kartla çalışan sayaçlı sisteme geçiş için temasları sürüyor.

Sayaçlı sistemin uygulandığı Seferihisar Ürkmez’i iki kez ziyaret eden Sulama Birliği yönetimi çalışma sistemini yerinde incelerken, Küçük Menderes Sulama Birliği Başkanı Özay Kaptan da sulama sahasındaki ilçelerden Beydağ’da Belediye Başkanı Vasfi Şentürk’le konuyu değerlendirdi.

Başkan Vasfi Şentürk’ü makamında ziyaret eden ve Ürkmez’deki işleyiş, sistemin Küçük Menderes ovasındaki uygulanabilirliği hakkında bilgiler veren Küçük Menderes Sulama Birliği Başkanı Özay Kaptan, tasarruf, tahsilat ve sulamanın yönetimi açısından kolaylık sağlayan akıllı kartlı sayaç sistemine geçişle ilgili bölgedeki üreticiler, odalar ve yerel yönetimlerle görüştükten sonra karar vereceklerini ifade etti.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.