banner417
banner444
09 Aralık 2014 Salı 18:42
57 Okunma
Menemen Belediyesi Yeni Hizmet Binası Açıldı
banner416
Menemen yeni belediye hizmet binası dokuz ay gibi bir sürede bitirilerek hizmete açıldı.

Menemen Ticaret Odası (MTO) Başkanı Yılmaz Güral, meclis başkanı Ali Azgın ve yönetim kurulu üyeleri Ahmet Selek, Çoşkun Yıldız, Ersay Özalp, Erkan Çoban ve Önder Zorba, Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin’i belediyenin yeni hizmet binasındaki makamında ziyaret etti. Ticaret odası gurubunu karşılayan Şahin, heyetin ziyaretine duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

“TEK ÇATI ALTINDA TOPLADIK”

Menemen Belediyesi kurulduğundan bu yana eski binalarda hizmet verdiklerini belirten Şahin, “Eski Menemen merkezi buradaydı, şehir zamanla Çanakkale asfaltına kaymış. Bu bölgeyi de canlandırmak istedik. Yıllardır zor şartlar altında hizmet vermeye çalıştık. Birimlerimiz farklı farklı yerlerde hizmet vermeye çalışıyordu. Bütün birimlerimizi bir çatı altında topladık. Açılış yapmadık çalışan arkadaşlarımızla kurban kestik, saygı duruşu ve İstiklal Marşımızı okuduk, binamız hizmete açtık. Belediye binamızı nasıl yenilediysek eski Menemeni de yenileme çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

“MENEMEN MERKEZİNİ TEKRAR CANLADIRACAK”

MTO Başkanı Yılmaz Güral da “Menemenimize kazandırdığınız hizmet binası ile vatandaşımız artık daha iyi hizmet alacak. Binayı bu bölgede yapmanız eski Menemen merkezini tekrar canlandıracak. Sizleri kutlarım” diye konuştu. MTO heyeti, ziyaretin ardından binayı gezdi.

Yorumlar

banner315

banner428

banner432

banner411

banner337

banner439

banner445

banner296

banner426