Ödemiş 153 Proje Arasından Başarı Sağladı

İzmir Kalkınma Ajansı’nın mesleki eğitime yönelik olarak kullanılan atölye, laboratuvar, sınıf gibi eğitim ortamlarının teçhizat açısından geliştirilmesi ve mesleki eğitimde yenilikçi yöntemlerin eğitim sürecine adapte edilmesi kapsamında...

Ödemiş 153 Proje Arasından Başarı Sağladı

banner390
İzmir Kalkınma Ajansı’nın mesleki eğitime yönelik olarak kullanılan atölye, laboratuvar, sınıf gibi eğitim ortamlarının teçhizat açısından geliştirilmesi ve mesleki eğitimde yenilikçi yöntemlerin eğitim sürecine adapte edilmesi kapsamında yüzde 90 mali hibe destekli açmış olduğu proje yarışmasında Ödemiş Mesleki Eğitim Merkezi başarı elde etti.

Proje ekibinin hazırlamış olduğu “Kaynak Robotu Kullanma ve Programlama Eğitimi” başlıklı proje, İzmir bölgesinden 153 proje arasında başarılı bulunarak hibe desteği almaya hak kazandı.

Ödemiş Mesleki Eğitim Merkezi’nin yeni Müdürü Zafer Yener kendisinden önceki dönemde projenin hazırlandığını, geçtiğimiz nisan ayında projenin İZKA tarafından kabul gördüğünü ve kendisinin de 370 bin TL’lik yatırımın Ödemiş’e kazandırılması için çaba sarf ettiğini söyledi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.