Ödemiş’te 22 Okulun Yeni Müdürleri Atandı

İzmir’in Ödemiş ilçesinde, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 22 okul müdürünün görevden alınmasının ardından yeni müdürlerin ataması yapıldı.Bakanlık tarafından yapılan değerlendirmede, 75 puan ve altında kalan 22 okul müdürü...

Ödemiş’te 22 Okulun Yeni Müdürleri Atandı

banner390
İzmir’in Ödemiş ilçesinde, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 22 okul müdürünün görevden alınmasının ardından yeni müdürlerin ataması yapıldı.

Bakanlık tarafından yapılan değerlendirmede, 75 puan ve altında kalan 22 okul müdürü görevlerinden alındı. Boşalan koltuklara ise yeni müdürlerin ataması gerçekleştirildi. Atanan yeni müdürler ise görevine başladı. Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat İçel, 22 okulun müdür atamalarının yapıldığını hatırlatarak, "Yeni müdür arkadaşlarımıza bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum. Bizde bütün okullarımız ile yakından ilgilenmeye devam edeceğiz. Okullarımızdaki tek hedefimiz öğrencilerimizin başarı olması ve geleceğe daha iyi hazırlanmalarıdır. Bizde bu doğrultuda eğitimci arkadaşlarımız ile birlikte çalışacağız" dedi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.